Bilboard

Powierzchnia:
12 m2 (5,04 x 2,38 m)

Podświetlenie:
od zewnątrz

Rodzaje:
wolnostojący lub naścienny

Plakat: papier blueback
Papier blueback dzięki niebieskiej warstwie spodniej doskonale kryje wcześniejszą ekspozycję.


Citylight

Powierzchnia
2,16 m2 (1,2 x 1,8 m)

Przeszklenie
Citylight jest nośnikiem oszklonym. Dzięki temu, plakat jest doskonale chroniony przed wpływem czynników atmosferycznych. Gabloty citylightowe są wentylowane i nieparujące. Szkło stosowane w cityligtach jest szkłem bezpiecznym: hartowanym lub laminowanym.

Podświetlenie - od wewnątrz, świetlówkami
świetlówki umieszczone są pod płytą pleksi, zapewniającą doskonałą transmisję i równomierne rozproszenie światła, dzięki czemu osiąga się znakomitą ekspozycję plakatu.
Dzięki temu plakat jest tak samo dobrze widoczny w nocy, jak i w dzień.

Rodzaje
Wolnostojący lub naścienny, stanowiący element wiaty przystankowej lub obudowy przejść podziemnych.

Plakat - papier whiteback


Backlight

Powierzchnia
18 m2 (6 x 3m) lub 32 m2 (8 x 4m) - Backlight wolnostojący

Oświetlenie - od wewnątrz
Backlighty podświetlane są świetlówkami. W nośnikach typu backlight źródło światła umieszczane jest bezpośrednio pod plakatem. Tkanina winylowa, z której wykonany jest plakat zapewnia doskonałą transmisję i równomierne rozproszenie światła, pozwalając na osiągnięcie najwyższej jakości ekspozycji. Oświetlenie nośnika sprawia, że plakaty reklamowe są tak samo dobrze widoczne w nocy, jak i w dzień.

Rodzaje
Wolnostojący lub naścienny

Materiał reklamowy - tkanina winylowa
Tkanina winylowa jest obecnie najnowocześniejszym materiałem stosowanym w reklamie zewnętrznej. Winyl składa się z płótna poliestrowego, na które nanosi się płynne PCV. Kolejno nakładane warstwy wyrównują powierzchnię, zaś ostatnia z nich - lakier - wiąże się z farbę drukarską. W rezultacie uzyskuje się materiał o wielkiej trwałości i o wyjątkowych cechach ekspozycyjnych.